Пансіонат не працює

Контактний телефон:

+7(978)123-97-68

mail: ljudmila.kobzarenko@gmail.com

Приватний пансіонат Донузлав

Ласкаво просимо в приватний пансіонат Донузлав, який з радістю відкривав двері перед своїми гостями вісім років!

Звертаємо Вашу увагу, що в 2016 гоці пансіонат працювати не буде. Приносимо свої вибачення за незручності.

Приватний пансіонат Донузлав - це прекрасний сімейний відпочинок в Криму. Природа і ми подбаємо про те, що б Ви відпочили і душею і тілом, а позитивні спогади про відпочинок залишилися з Вами на цілий рік.

Чисте море, піщаний небагатолюдний пляж, унікальна комбінація степового й морського повітря не залишить байдужими нікого, а відсутність виробництва зберігає природну красу в первозданному виді. Це кращий сімейний відпочинок.

Приватний пансіонат знаходиться на узбережжі Чорного моря, в 30 км. від Євпаторії, в селищі Мирний. Сьогодні Мирний - це сростаюче швидкими темпами курортне селище з мережею магазинів, базаром, кафетеріями й барами.

Детальніше про приватний пансіонат Донузлав.

18 комфортних номерів (дивитися ціни) розраховані на проживання 2-4 осіб. У номері:

- кондиціонер - ТВ і ДВД - холодильник - посуд
- електрочайник - меблі - туалет - душ.

Усі номери зі зручностями (душ, умивальник, туалет) і мають приватні входи з вулиці чи коридору. У приватному пансіонаті Донузлав безперебійна подача холодної й гарячої води. Є кабельне телебачення на 11 каналів, та безкоштовний інтернет (Wi-fi).

На території пансіонату Донузлав функціонує приватна їдальня, де Ви можете замовити 3-разове харчування

Приватний автомобіль можна залишати на охороняємій стоянці, що перебуває в 100 метрах від пансіонату або безкоштовно недалеко від пансіонату.

Приватний пансіонат: між морем і затокою Донузлав.

Від приватного пансіонату до затоки Донузлав 100 метрів. Це рай для
дитячого відпочинку: мілководдя, піщаний пляж, тепла вода, відсутність хвиль.

Для дорослих більш відповідним виявиться відпочинок на морі, де на Вас чекає небагатолюдні піщаний пляж, кришталево чиста вода. Від пансіонату до моря півтора кілометра. Цю відстань можна з задоволення подолати за 20-25 хвилин пішки, за 2-3 хвилини на приватному авто або на рейсовому автобусі, зупинка якого в 30 метрах від приватного пансіонату.

Активний відпочинок Донузлава.

У липні-серпні у Вас є унікальна можливість відвідати Республіку КАZАНТИП - один з великих фестивалів танцювальної музики (open air), який можна порівняти за розмахом з аналогічним на островах Ібіци (Іспанія). Щорічно в Поповці (2 км. Від пансіонату Донузлав) він відкривається для любителів диско музики, зокрема для любителів нічного музично-неформального способу життя.

Також недалеко від приватного пансіонату на затоці Донузлав (у липні-серпні) проходив спортивно-музичний фестиваль віндсерфінгу і кайтбордінга Крила Донузлава.

До Вашої уваги численні екскурсії по самим прекрасним куточках Кримського півострова.

Також ви можете зробити свій відпочинок більш різноманітним, зокрема: прогулянкою на конях, польотом на аероплані, заняттям дайвінгом, віндсерфінгом або кайт.

Вибір за Вами!