Пансіонат не працює

Контактний телефон:

+7(978)123-97-68

mail: ljudmila.kobzarenko@gmail.com

Сімейний відпочинок на морі в приватному пансіонаті сімейного типу

У гонитві за матеріальними благами у нас так мало залишається часу для сім'ї. Цілий рік ми чекаємо довгоочікувану відпустку. Як же її провести з максимальною користю? Відпочиньте з родиною на морі в Криму, подалі від сірих буднів - влаштуєте незабутній сімейний відпочинок, по закінченню якого Ви б могли сказати:

"такого сімейного відпочинку у нас ще не було"
"такого чистого моря ми ще не бачили"
"ми не очікували що в серпні на пляжі біля моря можна пограти у волейбол, нікого не зачепивши м'ячем"
"море настільки тепле і чисте що з нього не хочеться виходити"...

Розташування пансіонату для сімейного відпочинку.

Розташований приватний пансіонат в Західному Криму на узбережжі Чорного моря, в 30 км. від Євпаторія, в кооперативі "Парус" в кілометрі від затишного курортного селища Мирний.

З Євпаторією, Сімферополем і Севастополем сел. Мирний пов'язують шосейні дороги, по яких можна вільно і швидко дістатися рейсовими автобусами і маршрутними таксі (див. розклад), або на власному автомобілі (див. на карті).

Адреса: Республіка Крим, Євпаторійський р-н, пгт. Мирний , ЛДК "Парус", уч. 43-45.
Viber: +38 (066) 895-94-81.
Телефон: +7 (978) 123-97-68.
E-mail: ljudmila.kobzarenko@gmail.com

Особливості сімейного відпочинку в Мирному : степовий клімат, чисте море, піщаний пляж.

Поєднання тутешніх природних лікувальних факторів: сухий степовий клімат, найчистіші морські бризи, насичені солями і потоками іонізованого цілющого чистого повітря з ароматами степових трав і солей - сприятливо впливає на організм людини і є унікальною можливістю оздоровити Вас і вашу родину. Це одна з найбільш екологічно чистих куточків Криму.

Невелика кількість опадів у літній час і висока фільтраційна здатність грунту, оберігають воду моря від надходження потоків з берегової зони, зберігаючи морську воду найчистішої. Благотворно на чистоту моря позначається також близькість до мису Тарханкут (екологічно чиста акваторія кримського узбережжя), з його вапняковими скелями. Дуже чисте море має особливу цінність для любителів морського дайвінгу.

Чисті факти.

Всі ці фактори роблять сімейний відпочинок в приватному пансіонаті Донузлав незабутнім. Адже природа і ми створили всі умови для того, щоб позитивні спогади про відпочинок запам'яталися Вам на цілий рік, а в наступному році Ви приїхали до нас разом з друзями. Ми ті, кого рекомендують!