Пансіонат не працює

Контактний телефон:

+7(978)123-97-68

mail: ljudmila.kobzarenko@gmail.com

Розташування приватного пансіонату Донузлав

Приватний пансіонат Донузлав розташований в західному Криму.

Західний Крим особливо привабливий для недорогого сімейного та молодіжного відпочинку. Тут завдяки мілководдю вода добре прогрівається, і купательний сезон на безкрайніх піщаних пляжах починається на півмісяця раніше, ніж на Південному березі. Знаменитий Західний Крим і своїми цілющими водами моря і грязями. Цей регіон ідеально підходить для любителів парусного спорту (читати про фестиваль Крила Донузлава) і підводного плавання (читати про мис Тарханкут).

30 км. від Євпаторії.

Місто-курорт Євпаторія один з найбільших і стародавніх міст Західного Криму. Євпаторія з давніх часів вважалася дитячою здравницею, курортом для дитячого та сімейного відпочинку. Мілководна берег Чорного море, ласкаве Євпаторійське сонечко - мабуть у кожного з нас дітей союзу подібні спогади з дитинства. Відпочинок в Євпаторії виділяється також серед інших курортів найтривалішим купальним сезоном, відсутністю припливів і відливів, гладким дном мілководного моря, чистою прозорою водою (читати про Євпаторію).

Селище Мирний.

Унікальне розташування селища Мирний - між Чорним морем, затокою Донузлав і Ойбуржскім заповідним озером, робить його надзвичайно привабливим для відпочиваючих. Компактне розташування будинків робить дуже зручним відвідування будь-яких барів, кафе, магазинів, салонів, продуктового ринку і т.п. З Джанкоєм, Сімферополем і Євпаторією сел. Мирний пов'язують шосейні дороги, за якими можна вільно і швидко дістатися рейсовими автобусами (див. Розклад рейсових автобусів), маршрутним таксі або на власному автомобілі (дивитися карту).

Приватний пансіону знаходиться в ЛДК Парус: між Чорним морем і затокою Донузлав.

Човново-дачний кооператив Парус - це кооператив приватних пансіонатів і дачних будинків, що знаходиться за кілометр від курортного селища Мирний на березі затоки Донузлав.

В Минулому, Донузлав найглибше і солоне озеро. За походженням є давнім морською затокою, надалі відокремленим від моря 600-метрової пересипом, в якій у наші дні здійснено судноплавний канал і озеро знову перетворилося на морську затоку. Довжина затоки Донузлав - близько 27 кілометрів. Вода затоки насичена іонами йоду, кальцію, магнію і натрію, які мають лікувальні властивості .

Від пансіонату до затоки Донузлав 50 метрів. Це рай для відпочиноку з дітьми, мілководдя, піщаний пляж, тепла вода, а для дорослих більш відповідним виявиться відпочинок на морі, де на Вас чекає небагатолюдні піщаний пляж, кришталево чиста вода.

Від пансіонату до моря близько кілометра. Цю відстань можна з задоволення подолати за 20-25 хвилин пішки, за 1-2 хвилини на авто або на рейсовому автобусі.

Перейти на головну сторінку приватний пансіонат Донузлав