Пансіонат не працює

Контактний телефон:

+7(978)123-97-68

mail: ljudmila.kobzarenko@gmail.com

Фестиваль Казантип (КаZантип)

У двох кілометрах від приватного пансіонату Донузлав, в курортному селищі Поповка, розташувався щорічний молодіжний фестивальКазантип. Інтернет вирує інформацією про фестиваль Каzантип, який можуть називати по-різному: і Оранжева Республіка, Республіка і Щастя, і КаZантип або Казантип, та Проект Z.

Кожне літо в липні - серпні тисячі любителів сучасної музики і кращі ді-джеї та виконавці жанрів поп і рок музики з різний країн приїжджають на Казантип. Прямо на узбережжі Чорного моря, поруч із пляжем Поповки, розташовано десять тансполов Каzантип, кафе і бари, магазини і сувенірні лавки, спортивні майданчики Казантип.

Цілодобово протягом місяця проводяться тут розважальні акції, дискотеки, концерти, спортивні заходи та покази кінофільмів. За твердженням гостей Казантипу, "КаZантип" - це не фестиваль, а стиль життя, а вони не його гості, а <жителі КаZантип>.

Казантип

Трохи про історію Республіки Каzантип

Перший масштабний захід що передує фестивалю КаZантип нинішнього розмаху організував <головний казантіпщік> Маршунок Микита, нині <президент Республіки Каzантип> у 1995 році. Місцем проведення Казантипу був селище Щелкино на території мису Казантип, від якого він і отримав свою назву.

Казантип 1995, 1996 і 1997 року провели на території занедбаного атомного реактора недобудованої Щолкінської АЕС і основним його напрямок було обрано змагання з віндсерфінгу.

Казантип 1998-1999 року виріс і примножив своїх шанувальників, змінивши свій напрямок у фестиваль сучасної музики. Проводився він все також незмінному в селищі Щолкіно.

У 2000 році після неодноразовий скандалів і судових позовів КаZантип змушений був шукати собі інше місце проведення фестивалю. Вибір припав на пос. Веселе. Але й там не було призначено Республіці Z продовжити своє зростання.

Починаючи з 2001 року і до цього моменту КаZантип осів у Попівці. Примноживши неодноразово в кількості <жителів "," гостей ді-джеїв> і якість музики та проведення, фестиваль виріс до щорічного і всесвітньо відомий.

2003 Казантип виріс в республіку КаZантип з офіційним президентом - Микитою Маршуноком та громадянами республіки - усіма охочими відвідати КаZантип і розділити цей спосіб життя.

У 2004 році в Республіки КаZантип з'явився свій Казантипський Парламент, а <казантіпщікі> отримали право голосу.

Нині Казантип - це один з великих світових фестивалів танцювальної музики (open air), який можна порівняти за розмахом з аналогічним на островах Ібіци (Іспанія).

Вхід на КаZантип здійснюється за так званих візи, вартість яких з кожним роком збільшується. Так у 2008 році одноразова віза (на один день) коштувала не багато не мало - 300-400 грн., багаторазова 600-700 грн.

18 фестиваль Республіки Казантип

У 2010 році Казантипу виповнюється 17 років. Офіційне відкриття фестивалю <КаZантип> припадає на 25 липня 2010 г., а закриття - на 23 серпня.

Вартість віз поки що залишається невідомою, хочуть чутки, що вона буде коштувати приблизно як у минулому році.

Перейти на головну сторінку приватний пансіонат Донузлав

Сайти про Республіку КаZантип