Пансіонат не працює

Контактний телефон:

+7(978)123-97-68

mail: ljudmila.kobzarenko@gmail.com

Крила Донузлава - фестиваль на Донузлаві

Перейти до Ціни на проживання біля фестивалю "Крила Донузлава"
статус номерів на червень , Липень , серпня , Вересень 2010

фестивалі« Крила Донузлава »- це молодий але перспективний фестиваль кайтсерфінга і віндсерфінгу. Він щорічно проводиться на морській затоці Донузлав, на південному березі недалеко від селища Мирний. Організаторами фестивалю « Крила Донузлава » є клубом кайтсерфінга та віндсерфінгу « WindRider » і яхтова марина « Золотий символ ».

Вперше змагання кайт і вінд серферів « Крила Донузлава » відбулися в липні 2007 року. Перший фестивать вийшов дуже хорошим і цікавим. Основна причина звичайно ж вітер. Затока Донузлав в черговий раз підтвердив що він один з найбільш вітряних регіонів Криму і Україні. Комфортний і зручний для віндсерферів і кайтеров вітер дув всі чотири дні фестивалю «Крила Донузлава». Перед самим заходом організатори фестивалю провели хорошу і масштабну рекламну кампанію, і в результаті на береги Донузлава з'їхалося багато екстремалів з Україною і з Росії. У рамках фестивалю було організовано професійний концерт та використано гарне звукове обладнання.

Усі чинники зробили хорошу рекламу фестивалю « Крила Донузлава »:

  • Сума призового фонду більш ніж 8 000 доларів;
  • Вітрові умова дозволив провести всі дисципліни, і дали можливість розіграти весь комплект призів;
  • Професійний концерт на кращому в Криму обладнанні;
  • Перший раз в районі Донузлава були проведені спортивний захід на такому рівні;
  • Змішаний формат змагань - у змаганнях брали участь представники кайтбордінга та віндсерфінгу;
  • Клуб WindRider і яхтова марина «Золотий Символ» перший раз спільно організували змагання з кайтбордінг і віндсерфінгу.
  • Фестиваль «Крила Донузлава» проводився на охоронюваній приватній території. Це дозволило уникнути конфлікти і крадіжки, поява випадкових людей і що саме головне виключило вживання наркотиків.

На фестиваль "Крила Донузлава" зібралося багато активних кайт і вінд серферів з Сімферополя, Севастополя, Харкова, Києва, Одеси, Донецька, Дніпропетровська, Алчевська, Бердянська, Маріуполя, Москви та інших міст СНД.

Змагання віндсерферов і кайтеров «Крила Донузлава» проводяться в декількох км. від м. Мирний, на охоронюваній приватній території. На цій території радянські часи був військовий аеродром для обслуговування протичовнової авіації. Брати участь у змаганнях «Крила Донузлава» є можливість у будь-якого охочого спортсмена. Але необхідно своєчасно подять заявку на участь та сплатити стартовий внесок. Кількість учасників змагань «Крила Донузлава» ніким не обмежена. Вам потрібно мати з собою все обладнання яке необхідно Вам для кайтсерфінга та віндсерфінгу.

Фестиваль «Крила Донузлава» показав, що Донузлав відмінно підходить для таких водних змагань як віндсерфінг, яхтінг , кайтбордінг, вейкбордингу, аквабайку. Ідеальний вітрові умови затоки Донузлав дозволили провести всі дисципліни які були заплановані в рамках фестивалю «Крила Донузлава». Усі чотири дні був відмінний вітер і дув щодня. Це дуже рідкісне явище для України в літній період і воно пов'язано з особливостями затоки Донузлав. Від учасників постійно надходили пропозиції збільшити кількість дисциплін у наступному сезоні.

Організатори фестивалю «Крила Донузлава» планують зробити його щорічним і збільшити кількість учасників. Так само планується підвищувати призовий фонд фестивалю і покращувати інфраструктуру.

На фестивалі «Крила Донузлава» 2008 були такі музичні гості: гурт «Ляпис Трубецкой» гурт «Сплін», група «Манго-Манго» і ін