Пансіонат не працює

Контактний телефон:

+7(978)123-97-68

mail: ljudmila.kobzarenko@gmail.com

Відпочинок в Мирному: мирний відпочинок у мирному містечку

Селище Мирний розташований в Західному Криму на узбережжі Чорного моря, між затокою Донузлав і Ойбурський озером, в 30 кілометрах на захід від Євпаторії.

Мирний це селище, яких дуже багато на просторах нашої батьківщини і життя в ньому тече так само розмірено і не спішно як і в решті таких самих селищах. Але як тільки настає літо, місто Мирний оживає. Він притягує людей цінують час виділений на відпочинок і бажають дійсно відпочити. Якщо вам подобається платні тісні пляжі і брудне повітря, а категорично не подобається чисте море і розмірений відпочинок то вам точно не в Мирний!

У далекому СРСР селище Мирний був закритим військовим об'єктом, де проживали військовослужбовці Чорноморського флоту СРСР і члени їх сімей. Час йшов, і база морського флоту перестала бути цікавою державі і місцеві жителі перетворили Мирний у затишний і гостинний курортне містечко.

Чим унікальне сел Мирний.

Біля Мирного проводиться два найбільших фестеваля Криму:

КаZантип (Республіка Z) - фестиваль клубної музики.
Крила Донузлава - фестиваль віндсерферів.

В Мирний так само розташовується база кайтсерфінга і вісерфінга, де кожен бажаючий може навчиться цих видів спорту.

пам'ятками Мирного є Мірненская вітроелектростанція і дельфінарій на затоці Донузлав.

Але справжню популярність серед туристів він завоював своїм унікально чистим морем. Ніхто точно не знає причину, чому вода біля Мирного така чиста. Деякі кажуть, що це завдяки високим фільтраційним властивостей грунту, інші важають що в усьому винна колонія мідій а треті стверджують що всьому виною близькість вапнякових скель мису Тарханкут.

Приїхавши до Мирного і не розбираючись в справжню причину виникнення цього дива можна добре відпочити на небагатолюдних піщаних пляжах і вдосталь накупатися в найчистішому море.

Тут Ви знайдете все, що необхідно для відпочинку: великий вибір екскурсій по історичних та екзотичних місць Кримського півострова, сувенірів привезених з усіх куточків Криму, рясний і недорогий ринок, всілякі магазини а також бари, ресторани і літні кафе.

Правда чи вигадка про Мирному.

Мирний знаходиться між двома курганами: 350 м. на захід і 500 м. на схід від селища. Існує думка, що ці кургани є не чим іншим як енергетичними пірамідами, що входять в систему 144 підземних пірамід Криму. Вчені вказують на унікальну енергетику навколо цих пагорбів.

Піщані пляжі небагатолюдні Мирного.

На міському пляжі є водні гірки, можна покататися на водних мотоциклах а також з недавніх пір з'явилася можливість політати на дельтаплані. Мирний оточений водою з трьох сторін:

З одного боку солоної озеро Ойбургское це унікальне родовище лікувальної грязі.
З іншого боку морська затока Донузлав - рай для маленьких діток (вода біля берега прогрівається до температури 30 градусів за Цельсієм) і віндсерферів (завдяки великому мілководдю під вітрило легко може стати будь-який новачок).
З третьої сторони головна водна перлина Мирного - чисте чорне море.

Чисте повітря, насичений ароматом цілющих степових трав і рослин, чисте море з прозорою водою, мілководий морська затока з теплою водою п'ять місяців на рік, лиман з лікувальними грязями - цей унікальний мікс, створений самою природою, ідеальний як для сімейного, так і для активного відпочинку.

Якщо ви ще не знаєте де провести літню відпустку то приїжджайте в Мирний, не пошкодуєте.

Перейти на головну сторінку приватний пансіонат Донузлав