Пансіонат не працює

Контактний телефон:

+7(978)123-97-68

mail: ljudmila.kobzarenko@gmail.com

Місто Євпаторія

Приватний пансіонат Донузлав знаходиться в 30 км. Євпаторії - найбільшого міста Західного Криму. Євпаторія , найбільший курортне місто здавна вважався дитячій здравниці. Всі ми, діти Союзу і відпочивали в Євпаторійський піонерських таборах, знайомі з вуличками Євпаторії , і кожен з нас хоч раз загадував бажання на Євпаторійському трамвайчику бажань.

На відміну від інших курортних міст Криму Євпаторія спочатку розвивалася як оздоровчий курорт. Причиною цього послужило розташування Євпаторії між двома озерами Сасик і Мойнаки, знаменитими лікувальними властивостями на весь світ.

Стародавнє місто Євпаторія

Євпаторія один з найдавніших в Європі центрів міської цивілізації. Відносно недавно євпаторійці відсвяткували 2500 років Євпаторії . Мало яке місто може похвалитися таким поважним віком.

Найдавніша історія не могла не позначитися на будівлі центральної частини Євпаторії. 30 років тому виникла ідея розселити старовинні квартали Євпаторії, щоб зберегти центральну частину міста як єдиний культурний та історичний музейний комплекс. Але на жаль ця ідея так і залишилася не втіленою, і все менше і менше залишається будинків у центрі Євпаторії з резьбленнимі карнизами, старовинними кованими гратами та дверима.

Визначні пам'ятки Євпаторії

Євпаторія: Театральна площа

Жодне місто не обходиться без головної площі. У Євпаторії такою є Театральна площа, яка отримала назву від розташованого на ній театру імені О.С. Пушкіна.

Євпаторійський краєзнавчий музей

Де як не в краєзнавчому музею можна дізнатися вичерпну інформацію про історію і сучасне Євпаторії . Сьогодні у фондах музею міститься більше 80 тисяч одиниць зберігання 2500-річної історії стародавнього міста.

Євпаторія: Джума-Джамі

Найважливішою архітектурною пам'яткою Євпаторії по праву вважається Джума-Джамі, збудованої в XV столітті. Джума-Джамі головна мечеть Кримського ханства, має значні розміри і дванадцять куполів.

Євпаторія: Текке дервішів і мечеть Шукурла-Ефенді

Другим по значущості пам'ятником мусульманської архітектури в Криму є комплекс споруд, що включив в себе мечеть Шукурла-Ефенді і Текке дервішів (обитель прихильників суфізму). Комплекс розташований на перетині Євпаторійський вулиць Інтернаціональна і Караєва.

Євпаторійські Караїмські кенаси

Цей пам'ятник легко відшукати на вулиці Караїмській. Виділяють його з основної маси споруд Євпаторії надмірно пишний ренесансний портал з химерними кованими воротами. Кенаси - це молитовне установа караїмів.

Євпаторія: Собор Святого Миколая

Євпаторія унікальне місто з многорелігіозной історією. Головним православним храмом Євпаторії є собор Святого Миколая, який був закладений на місці захирілий церкви Святого Миколая Мирлікійського. Звели Євпаторійський собор на кошти зібрані не тільки православних, але і караїмської громади Євпаторії, мусульман та іудеїв.

Євпаторія: Грецький храм Святого Іллі

Грецька Євпаторійська церква освячена в ім'я святого пророка Іллі та знаходиться на самій набережній Євпаторії . Грецька церква виконана в строгому стилі: темні гладкі стіни, великі лаконічні деталі оформлення фасаду, дзвіниця над входом і один купол на гранчастій барабані.

Євпаторія: Вірменська церква Святого Миколая

Вірменська церква Святого Миколая знаходиться в глибині забудов центральної Євпаторії на вулиці Інтернаціональній. Церква побудована на початку XIX столітті і поєднує у своїй архітектурі традиції вірменського зодчества та російського класицизму.

Перейти на головну сторінку приватний пансіонат Донузлав