Пансіонат не працює

Контактний телефон:

+7(978)123-97-68

mail: ljudmila.kobzarenko@gmail.com

Відпочинок з дітьми

Коли Ви збираєтеся на відпочинок з дітьми, підбір місця для відпочинок є відповідальним, а часом і нелегким завданням, а коли у вас на руках маленька дитина - це завдання ускладнюється в кілька разів. Адже потрібно багато чого передбачити і продумати заздалегідь для того, що б відпочинок з дітьми приніс задоволення і користь дорослим і дітям.

Відпочинок з дітьми до 3 років.

Не рекомендується їхати до моря на відпочинок з дитиною, якій не виповнилося 6 місяців, або поки не зроблені основні щеплення. Їхати відпочивати на море краще всього на тривалий термін (від трьох тижнів) і вибирати місце відпочинку з кліматом близьким до рідного, а до місця відпочинку Ви будете добиратися наземним видом транспорту. Пам'ятайте також, що для відпочинку з маленькими дітьми найкраще підходять cерпень и сересень.

Відпочинок з дітьми від 3 до 6 років.

Батьки на роботі, дитина в садку - це стандартна ситуація сучасного життя. Відпочинок з дітьми на морі це відмінний спосіб зблизитися, провести час з користю і оздоровитися. Не забудьте взяти з собою улюблені іграшки та книжки дитини. Ніколи не затягувати у воду дитини силою - нехай дитина сама поступово звикне і виявить бажання скупатися в морі. Попросіть дитини при купанні закривати рот і намагатися не заковтувати воду, а з собою на пляж не забувайте брати воду, для того, того, щоб при необхідності дати малюкові попити або промити йому очі.

Відпочинок з дітьми шкільного віку.

Для відпочинку з дітьми шкільного віку необхідно внести елементи пізнавального відпочинку. Обов'язково відвідайте одну або кілька екскурсій, по закінченню якої запропонуйте дитині написати короткий реферат-доповідь про побачених місцях і визначні пам'ятки. Зробіть фотографії з кожною з екскурсій і вклейте їх у написаний реферат, це допоможе дитині систематизувати отримані знання, і можливо стане в нагоді для шкільних уроків. Не забувайте також про літні домашніх заняттях: не варто переривати читання книг та інших у зв'язку з відпочинком.

Загальні рекомендації для спільного відпочинку з дітьми.

Підготуйте дитину до відпочинку заздалегідь:

розкажіть куди Ви їдете;
почитайте йому книжки про море;
почніть приймати вітаміни;
проконсультуйтеся з лікарем.
Для того, щоб дитина легше переніс акліматизацію - в перший день після прибуття не купайтеся в море, на другий і третій день трохи похлюпатися, але не більше п'яти хвилин за кожний захід у море.

На перший час запасіться звичними для дитини продуктами та питною водою - це полегшить акліматизацію.

Одягайте дітей за погодою, і не забувайте про головний убір.

Ніколи не залишайте дитину без нагляду.

Не перебувайте з дітьми на пляжі в розпал сонця (з 11 до 16 годин), але і в інший час тривале перебування на сонці дитині не піде на користь, особливо якщо це перший тиждень відпочинку.

Користуйтеся сонцезахисним кремом, який необхідно купити ще перед під'їздом, після консультації з педіатром. Купіть також, про всяк випадок, засоби від сонячних опіків.

При виборі місця відпочинку пам'ятайте, що краще всього вибирати місце, де є можливість вибору між відкритим морем і морською затокою. Тому що тоді можна уразнообразіть відпочинок і якщо раптом на море буде шторм - насолодитися відпочинком в затоці. Крім того, на затоці зручніше навчати плавати, а температура води дозволить тривалий час перебування, не хвилюючись за переохолодження.

Перейти на головну сторінку приватний пансіонат Донузлав